Wydarzenia

Dnia 10.12.2019 roku o godz. 15:00 w sali A15 odbędzie się spotkanie z Panem Bronisławem Narożnym, starszym mechanikiem okrętowym z doświadczeniem, absolwentem Państwowej Szkoły Morskiej. Pan Bronisław podzieli sie z nami swoją wiedzą i ogromnym doświadczeniem zdobytym w czasie wieloletniego pływania.

Spotkanie ma charakter otwary.

Zapraszamy i zachęcamy wszystkich głodnych wiedzy o zawodzie do uczestnictwa.

Koło naukowe Seanovation

Dziekan Wydziału Mechanicznego

zaprasza na seminarium,

które odbędzie się 27 listopada 2019 r. o godz. 13:15

w Auli Głównej Uniwersytetu Morskiego w Gdyni

na którym przedstawiciele firmy MAN Energy Solutions

dokonają następujących prezentacji:

Dnia 14 listopada 2019 roku w sali A246 o godzinie 9.15 odbędzie się seminarium naukowe Wydziału Mechanicznego UMG.  Referaty wygłoszą:

‒          Pani  mgr inż. Agnieszka Wieczorek; tytuł referatu: „Optymalizacja parametrów etylenu podczas operacji zagazowania zbiorników ładunkowych etylenowca parami ładunku po ich inertowaniu”.

‒          Pani mgr inż. Anna Lesnau; tytuł referatu: „Analiza porównawcza modułów obliczeń numerycznych w programach Inventor i Nastran”.

D.CuperPrzybylska
24.03.2017