Spotkanie organizacyjne 1 roku

W poniedziałek 01 października 2018 r. rozpoczęliśmy rok akademicki. Był to szczególny dzień ponieważ rozpoczęliśmy pierwszy rok pod nowym szyldem – Uniwersytetu Morskiego i nietypowy – ponieważ był dniem rektorskim, ze względu na wyłączenie wody.

Był to pierwszy dzień studiów dla 171 „Pierwszaków”. Gdy starsi studenci mogli dłużej pospać, nowoprzyjęci studenci pierwszego roku stawili się na spotkaniu organizacyjnym z władzami Wydziału: Dziekanem dr. hab. inż. Andrzejem Miszczakiem, prof. UMG oraz Prodziekanami: dr inż. Justyną Molendą i dr hab. inż. Robertem Starostą, prof. UMG.

W spotkaniu udział wzięli również kierownik SWFiS Pani dr Anna Konieczna, która zachęcała studentów do aktywnego udziału w inicjatywach podejmowanych przez tę jednostkę, przedstawiciele parlamentu studentów AMG, Wydziałowej Komisji Stypendialnej i kół naukowych działających na Wydziale. Ponadto nowi studenci zostali przeszkoleni z tego, jak korzystać z zasobów Biblioteki Głównej AMG.

Tradycyjnie wszystkich studentów witamy w murach Uczelni i Wydziału. Cieszymy się, że jesteście z nami. „Pierwszakom” dziękujemy, że nas wybraliście. Jesteśmy przekonani, że nie pożałujecie swojego wyboru.

Podmiot udostępniający: 

Wydział Mechaniczny

Wytworzył informację:

Justyna Molenda
15.10.2018
Wprowadzenie:
J.Molenda 15 Październik, 2018 - 22:13
Ostatnia modyfikacja:
J.Molenda 15 Październik, 2018 - 22:13