SezAM wiedzy, kompetencji i umiejętności otwarty

Serdecznie zapraszamy studentów ostatnich 4 semestrów studiów do wzięcia udziału w projekcie:

„SezAM wiedzy, kompetencji i umiejętności”

Dla uczestników projektu przewidziane są różne zajęcia, spotkania i szkolenia, między innymi:

• indywidualne spotkania z Doradcą Zawodowym
  • szkolenia z kompetencji miękkich
  • spotkania z pracodawcami oraz wizyty studyjne
  • specjalistyczne kursy zawodowe z certyfikatami

Rekrutacja trwa od 15 października 2018 do 05 listopada 2018

Liczba miejsc ograniczona!

Aby wziąć udział w rekrutacji należy zapoznać się z dokumentami rekrutacyjnymi (pliki do pobrania), wydrukować dokumenty w kolorze i wypełnione dokumenty dostarczyć do Biura Karier Studenckich Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

* Kursy i szkolenia z certyfikatami dostępne dla studentów Wydziału Mechanicznego:

Wydział Mechaniczny:

• Autodesk Inwentor – stopień I i II jako całość
  • Dowodzenie siłownią okrętową
  • Marlins – warsztaty językowe z certyfikatem

Projekt „SezAM wiedzy, kompetencji i umiejętności” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój

Masz pytania?
Skontaktuj się z Biurem Karier Studenckich

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana udziałem w projekcie zapoznaj się z poniższymi dokumentami.
Aby wziąć udział w rekrutacji prosimy o dostarczenie wypełnionych dokumentów (WYDRUK W KOLORZE) do Biura Karier Studenckich (C-27)

J.Molenda 19 Październik, 2018 - 13:10
J.Molenda 19 Październik, 2018 - 13:14