"Grunt, to Belzona". Szkolenie dla studentów i pracowników

W dniach 25 – 26.10.2018 r. na Wydziale Mechanicznym odbyło się szkolenie na temat „Technologie kompozytowe BELZONA”, prowadzone przez przedstawicieli firmy BELSE Sp. z o.o., która dysponuje ponad 250 gotowymi technologiami BELZONA®  KNOW-HOW, które utworzono na podstawie wieloletnich doświadczeń w przemyśle. Są to technologie regeneracji oraz modernizacji powierzchni kompozytami polimerowymi BELZONA®.

Celem szkolenia było pokazanie możliwości regeneracji i zabezpieczeń części maszyn, urządzeń, instalacji, a także budowli i konstrukcji budowlanych nowoczesnymi technologiami kompozytowymi firmy Belzona Polymerics Ltd. Pierwszego dnia Pan  Roman Masek, Dyrektor techniczny firmy, przedstawił uczestnikom podstawowe informacje o materiałach kompozytowych. W drugim dniu natomiast odbyły się zajęcia praktyczne.

W szkoleniu udział wzięli studenci i pracownicy Wydziału Mechanicznego Uniwersytetu Morskiego oraz pracownicy zaprzyjaźnionych przedsiębiorstw.

Zorganizowane szkolenie jest kolejnym organizowanych we współpracy z firmą Belse. Poprzednie - Warsztaty naukowo-techniczne „Technologie Kompozytowe Belzona w Okrętownictwie. Gdynia 2018” - odbyły się 22.03.2018 r. Krótki film z tego wydarzenia znajduje się tutaj, a fotorelacja tutaj.

Podmiot udostępniający: 

Wydział Mechaniczny

Wytworzył informację:

Justyna Molenda
23.11.2018
Wprowadzenie:
J.Molenda 23 Listopad, 2018 - 22:45
Ostatnia modyfikacja:
J.Molenda 24 Listopad, 2018 - 00:25