Wydziałowe „złotko"

W minioną sobotę, 2 grudnia, w Tarczynie odbyła się XI edycja Otwartego Pucharu Europy w sztukach walki Mazovia Cup w UFR.

UFR - Universal Fighting Rules - jest światową organizacja sztuk i sportów walki.

Rywalizacja tego międzynarodowego turnieju odbywała się w kilku formułach walki. Wzięło w niej udział ponad 450 zawodników z 63 klubów, m. in. z Egiptu, Francji, Ukrainy, Węgier, Słowacji i Czech. Z niesamowitymi wynikami brała w nich również udział pracownica naszego Wydziału Pani Dominika Cuper-Przybylska. W tych zawodach zdobyła:

-    złoty medal w pointfighting (walka przerywana na punkty na planszy), w kategorii +170 cm,

-    srebrny medal w kicklight (walka ciągła z niskimi kopnięciami lowkick), w kategorii +60kg.

-    srebrny medal w UFR (walka ciągła na planszy: 1 runda – boks, 2 runda light -contact, 3 runda - kick-light), w kategorii       +60kg

Ponadto p. Dominika (poniżej pierwsza od lewej) uzyskała powołanie do kadry Polskiej Federacji Kickboxingu.

Serdecznie gratulujemy i jak zwykle liczymy na więcej :).

13.12.2017
J.Molenda 13 Grudzień, 2017 - 23:39