PARADA NIEPODLEGŁOŚCI 2017

11 listopada 2017 - Parada Niepodległości

Przyłącz się do Akademii Morskiej w Gdyni!

11 listopada 2017 roku Gdynia tradycyjnie, bardzo uroczyście będzie świętować rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku. Jednym z głównych akcentów gdyńskich obchodów jest Parada Niepodległości. Rozpocznie się ona o godz. 12.00 i przejdzie nową trasą od ul. Starowiejskiej, aż pod Płytę Marynarza Polskiego na Skwerze Kościuszki, gdzie odbędą się oficjalne uroczystości z udziałem władz Miasta, dowództwa Marynarki Wojennej, delegacji organizacji społecznych. Jak co roku, również Akademia Morska w Gdyni przyłączy się do świętowania.

Dziekan Wydziału serdecznie zaprasza wszystkich pracowników i studentów Wydziału  do czynnego udziału w Paradzie.

Więcej informacji na stronie głównej Uczelni http://am.gdynia.pl/aktualnosci/2017/parada-niepodleglosci-2017

Zaprezentujmy godnie Wydział Mechaniczny i Akademię Morską w dniu Święta Niepodległości!

Dominika Cuper-Przybylska
09.11.2017